پوسته وردپرس
آژانس هواپیمایی سیمرغ پروازآژانس هواپیمایی سیمرغ پرواز

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

عضوهستید؟

آژانس هواپیمایی سیمرغ پروازآژانس هواپیمایی سیمرغ پرواز
فراموشی کلمه عبور

حساب کاربری ندارید؟

تور کوالالامپور-پنانگ

PK_Photo1_-420269000

درباره کوالالامپور پنانگ


پنانگ، که معروف به «مروارید شرق» می باشد، یکی از جزابر معروف در جنوب شرقی آسیاست. شهرت این شهر به خاطر، فرهنگ، غذا و میراث آن است.
هرچند این همه چیزی نیست که شهر عرضه می کند. با فاصله چند دقیقه با مرکز شهر شلوغ، جاذبه های شهر، یعنی طبیعت زیبای آن قرار دارد. این جزیره لاک پشتی شکل برای آنهایی که به دنبال پناه گرفتن از گرمای استوا هستند، سواحل طویلی همراه با درختان نخل در حال اهتزاز و تپه هایی آرام دارد.

مرکز پنانگ، جورج تاون به خاطر پادشاهی جورج سوم پادشاه انگلستان، این گونه نام گرفت. جورج تاون با فرمان پادشاه در اول ژانویه 1957 به صورت شهر درآمد. یکی از بزرگترین مجموعه ساختمان های پیش از جنگ در جنوب شرق آسیا، در قلب شهر واقع شده است. به منظور حفظ میراث پنانگ، سازه های مدرن، اطراف این ساختمان های قدیمی، ساخته شدند. قدمت برخی از این ساختمان ها، به بیش از 100 سال می رسد. پول و تلاش زیادی از طرف دولت و سرمایه گذاران بخش خصوصی برای حفظ زیبایی این ساختمان ها، صرف شده است. به پاس این تلاش ها، پنانگ در تاریخ 7 جولای 2008، به صورت رسمی به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت گردید.
اگر به قدم زنی خود در این ساختمان های قدیمی ادامه دهید، به مسجد مسلمانان، معبد چینی ها، معبد هندی ها و کلیسای مسیحیان برخورد خواهید کرد. نکته شگفت آور آنکه این ساختمان ها تنها به اندازه یک پیاده روی پنج دقیقه ای با یکدیگر فاصله دارند. نزدیکی مردم از اقوام مختلف را می توان از احترامی که به فرهنگ،آداب و رسوم و سنت های یکدیگر می گذارند، درک کرد.
در کنار زیبایی و تاریخ، نباید از غذاهای لذیذی که فروشنده های دوره گرد در هنگام توقف شان عرضه می کنند، غافل شد. در پنانگ، شما می توانید از رستوران های شیک و باکلاس تا چرخ دستی فروشنده های دوره گرد کنار خیابان، غذاهایی لذیذ تهیه کنید.
ایالت پنانگ یا نگری پولاو پینانگ در مالزی از جزیره پنانگ و ولایت ولسلی که بر روی شبه جزیره قرار دارد، تشکیل شده است. در سال 1985، یکی از طویل ترین پل های جنوب شرق آسیا، در کنار کانال ساخته شد تا جزیره را به شبه جزیره متصل کند. این پل تأثیر مثبتی بر روی شهروندان و توسعه شهر گذاشته است. این پل، حمل و نقل مواد خام و محصولات نهایی را به کارخانه هایی که در مناطق آزاد تجاری و صنعتی پنانگ قرار دارند، تسهیل می کند.

رشد و توسعه پنانگ، این شهر را بدل به بهشتی برای خرید کرده است. شما قادر خواهید بود اشیایی مثل صنایع دستی، جواهرآلات، پوشاک و چیزهای دیگر را به قیمت های جالب توجهی پیدا کنید.
از پنانگ بازدید کرده و تمام چیزهای جالبی که دارد را کشف کنید.