پوسته وردپرس
آژانس هواپیمایی سیمرغ پروازآژانس هواپیمایی سیمرغ پرواز

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

عضوهستید؟

آژانس هواپیمایی سیمرغ پروازآژانس هواپیمایی سیمرغ پرواز
فراموشی کلمه عبور

حساب کاربری ندارید؟

تور کیش

PK_Photo1_-287942399

درباره کیش


کیش
جزیره زیبا و توریستی کیش یک منطقه آزاد تجاری در شمال شرق خلیج فارس است که حدود 17 کیلومتر از ساحل جنوبی ایران را فرا گرفته است. جزیره کیش که به عنوان مروارید خلیج فارس نیز شناخته شده است با 90 کیلومتر مساحت یکی از زیباترین جزیره های خاورمیانه و خلیج فارس می باشد.مردم کیش بسیار مهربان و مهمان نواز هستند.
اگر فردی پر انرژی هستید , پیاده روی در کیش بهترین گزینه برای شماست. با این حال مانند سایر نقاط ایران تعداد زیادی تاکسی و وسایل نقلیه در این جزیره در اختیار شماست.


جاذبه های توریستی محبوب در کیش
مجموعه تفریحی پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش : یکی از زیباترین باغ ها و مجموعه های تفریحی در کیش و در خاورمیانه می باشد. بازدید کنندگان می توانند از دیدن دلفین های زیبا و ویژه و انواع حیوانات و پستانداران در این مجموعه لذت ببرند.این مجموعه شامل فضای باز با گونه های متفاوت گیاهی و همچنین انواع پرندگان می باشد.بی شک یکی از بهترین مکان هایی که در کیش می توانید با خانواده از آن لذت ببرید مجموعه تفزیحی پارک دلفین ها یا همان دلفیناریوم است.


پارک درختان سبز کیش : این پارک قدیمی ترین درختان جزیره را در خود جای داده است.ورود برای همه رایگان است .
کشتی یونانی کیش : تاریخی ترین و قدیمی ترین کشتی در جزیره کیش ,کشتی یونانی است.در سال های اخیر کشتی یونانی یکی از جاذبه های مهم توریستی کیش محسوب می شود.ورود برای عموم رایگان است.


بوستان اهوان کیش:
علاقمندان به باغ وحش می توانند سری به بوستان آهوان بزنند. بوستانی ۲ هکتاری که انواع حیوانات مختلف در آن نگهداری می شود. در این بوستان همه ی حیوانات به جز آهو ها در قفس نگهداری می شوند. آهوهای کوچک و بزرگ در سر تاسر جزیره کیش حرکت می کنند و با بچه ها بازی می کنند.
شهر زیرزمینی کاریز در کیش
یکی از شگفت انگیزترین شهرهای زیرزمینی است که تاکنون کشف گردیده است. دارای قنات های شگفت انگیز است که آب شیرین را در اختیار ساکنان جزیره کیش قرار می داده است. این شهر ۱۰ هزار متر مربع وسعت دارد و فاز یک آن شامل غرفه های صنایع دستی و رستوران های مختلف مخصوص گردشگران است.